O nas

Jesteśmy Przedsiębiorstwem Leczniczym, świadczącym głównie usługi Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), z zakresu pielęgniarki i położnej.

Sprawujemy opiekę nad pacjentami do nas zadeklarowanymi,
w ramach opieki zdrowotnej finansowanej ze środków publicznych. Oznacza to, że każda osoba posiadająca ubezpieczenie zdrowotne, może skorzystać z usług pielęgniarki i położnej.

Naszym pacjentom oferujemy szereg usług wykonywanych dodatkowo.

OFERUJEMY:

  •  świadczenia są wykonywane od poniedziałku do piątku
  • za odpłatnością również w soboty, niedziele i święta
  • BEZPŁATNE korzystanie z zabiegów światło- i koloroterapii lampą Bioptron w gabinecie. Terapia takim światłem stymuluje procesy samoleczenia i regeneracji oraz procesy obronne organizmu. Bardzo dobrze działa na skórę, goi rany pooperacyjne, pourazowe, pooparzeniowe, owrzodzenia, odleżyny.
  • Posiadamy DARMOWE glukometry dla pacjentów z cukrzycą.
  • BEZPŁATNE korzystanie z zabiegów inhalacji dla dzieci i dla dorosłych.
  • Wypożyczamy inhalatory na zabiegi w domu chorego,
  • BEZPŁATNE konsultacje i opiekę położnej nad kobietą ciężarną i nad noworodkiem.

PAMIĘTAJ!
MASZ PRAWO WYBORU DOWOLNEJ PIELĘGNIARKI I POŁOŻNEJ, NIEZALEŻNIE OD TEGO GDZIE DOKONAŁEŚ/AŚ WYBORU LEKARZA.

Osoby które z różnych względów nie chcą zostać do nas zadeklarowane, mogą korzystać odpłatnie z wszystkich usług które świadczymy.

Przedsiębiorstwo Lecznicze "GeriaMed" jest jednym z dostawców kompleksowych usług pielęgniarskich i położniczych w regionie. Obejmujemy opieką pacjentów z powiatu głogowskiego, częściowo polkowickiego i wschowskiego.

Istniejemy na rynku od 2009 roku, a już poszczycić się możemy takim wyróżnieniem, jak zajęcie 3 miejsca w konkursie organizowanym przez NFZ i gazetę lubuską - "Najbardziej przyjazna placówka medyczna" w roku 2011.

Pracują u nas znane i cenione pielęgniarki i położne, wyróżniające się umiejętnościami, szczerym zaangażowaniem w swoją pracę i empatią. Wierzymy w dostarczanie usług najwyższej jakości i w osiąganie najwyższych poziomów satysfakcji pacjenta poprzez połączone wysiłki wyjątkowego zespołu.