USŁUGI DODATKOWE GŁOGÓW

W Głogowie oprócz usług pielęgniarek i położnych proponujemy również:

POŚREDNICTWO PRZY BADANIACH LABORATORYJNYCH

Uzupełnieniem naszej oferty jest pobieranie, dowóz i odbiór badań laboratoryjnych, również tych prywatnych.

W naszym gabinecie posiadamy stanowisko do poboru krwi. Pobieramy badania laboratoryjne ze skierowaniem od lekarza, lub bez skierowania - odpłatnie. Korzystając z naszego gabinetu zabiegowego zaoszczędzisz czas i unikniesz kolejki przed laboratorium, gdyż zapewniamy dostarczenie materiału do laboratorium, natomiast odbiór wyników odbywa się przez internet, lub w holu szpitala z wynikomatu.
Jest możliwość pobrania krwi na badania w domu pacjenta.

NAŚWIETLANIA LAMPĄ BIOPTRON

Zabiegi lampą Bioptron

W naszym gabinecie zabiegowym jest możliwość bezpłatnego skorzystania z zabiegów naświetlania lampą Bioptron. Terapia takim światłem stymuluje procesy samoleczenia i regeneracji oraz procesy obronne organizmu. Bardzo dobrze działa na skórę, goi rany pooperacyjne, pourazowe, pooparzeniowe, owrzodzenia, odleżyny.
Dodatkowe informacje o skuteczności lampy Bioptron można znaleźć na oficjalnych stronach internetowych.

Dla osób które cenią sobie zdrowie i wygodę, oraz dla osób które z różnych względów nie mogą wyjść z domu na zabiegi naświetlania a chciałyby poprawić swój stan zdrowia (np. osoby z poważnymi urazami, kobiety po cesarskim cięciu lub po nacinaniu krocza, osoby z małymi dziećmi) proponujemy zabiegi lampą Bioptron w domu. Zadzwoń lub napisz do nas aby dowiedzieć się więcej 501 636 203

PIELĘGNIARSKA OPIEKA DŁUGOTERMINOWA


Świadczymy usługi pielęgniarskiej opieki długoterminowej domowej w domu pacjenta, na terenie miasta Głogów.

Pielęgniarka opieki długoterminowej opiekująca się pacjentem:

  • przygotowuje pacjenta i jego rodzinę do samo opieki i samo pielęgnacji,
  • udziela świadczeń pielęgnacyjnych, zgodnie z procesem pielęgnowania,
  • prowadzi edukację zdrowotną,
  • pomaga w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych oraz w pozyskiwaniu sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego niezbędnego do właściwej pielęgnacji i rehabilitacji pacjenta w domu.


Aby zostać objętym pielęgniarską opieką długoterminową, należy posiadać skierowanie do takiej opieki od lekarza POZ, oraz wypełnioną skalę Barthel.
Dokumenty te można otrzymać w naszej przychodni, następnie należy udać się do lekarza rodzinnego (POZ), który oceni stan pacjenta i w razie konieczności wypisze skierowanie do opieki długoterminowej.

WYKONANIE ZAPISU KTG

Dla kobiet ciężarnych oferujemy bezpłatne badanie KTG, wykonywane w naszym gabinecie. W sytuacjach szczególnych jest możliwość wykonania zapisu w domu pacjentki.